+59 Nerenin Kodu – 59 Hangi Ülkenin Kodu

Yurtdışı telefon kodları –  Amerika telefon kodları rehberinden +59 ülke kodu sorgulaması ve +59 neresi, ülke, şehir veya eyalet hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

+59 HANGİ ÜLKE ALAN KODU
Telefonunuza gelen +59 ile başlayan yani 0059 ile başlayan numaraların devamı bulunmaktadır. Zira +59 kodlu telefon doğrudan herhangi bir ülkeyi temsil etmemekte, +59 herhangi bir ülkenin uluslararası telefon kodu değildir.  Dolayısıyla 0059 ile başlayan telefonların, 59 ile başlayan ve devamı olan diğer herhangi bir Avrupa ülkesinden yapılmış olan çağrı olduğu bilinmelidir.

TELEFON NUMARASI KİME AİT OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Ellidokuz ile başlayabilecek ülkelerden bazıları: Bolivya, Martinik, Uruguay, Hollanda Antilleri, Guyana, Surinam, Fransız Guyanası, Ekvador, Paraguay…

*** 59′lu numaralar aradı hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

5

Yorum Yaz veya Soru Sor

sitede gözükmeyecek Required fields are marked *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>