0538 Hangi Operatör – 538 Hangi Hat

Yurtiçi gsm operatörleri telefon kodları rehberinden - 0538′lı numaralar hangi operatör ve 0538 kime ait aşağıda bununla ilgili bilgiler ile isimden numara veya numaradan isim sorgulama servisi bilgileri yer almaktadır.

0538 BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA

Bu numara ne hattı? Hangi operatöre ait? Nerenin kodu? Esas olarak Turkcell’e tahsis edilmiş olan bir telefon kodu olan bu numara şimdilerde hat taşıma işlemlerinin gerçekleştirilebiliyor olması nedeniyle Turkcell dışında Türk Telekom veya Vodafone numarası olarak da kullanılabilmektedir. Bu hat faturalı hat olarak açılıyor olsa da sonrasında faturasız yani kontörlü hat olarak da kullanılabilmektedir. Dolayısıyla 0538 ile başlayan numaralar Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom olabileceği gibi faturalı ya da faturasız hat (kontörlü hat) olabilmektedir.

Aşağıda ise 538 ile başlayan telefon numaralarının kime ait olduğunu, telefon rehberi içerisinde sorgulayarak hat sahibinin adını ve soyadını öğrenebileceğiniz servis bulunuyor. Bu servisi hem bilgisayarınızdan hem de cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Uygulama ya da program yüklemenize gerek yoktur. Aynı şekilde numaradan sorgulama yapabileceğiniz gibi adını soyadını bildiğiniz bir kişiye ait telefon numaralarını da sorgulayabilirsiniz.

538 NUMARA SORGULAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

*** 538 nerenin kodu hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

5

Yorum Yaz veya Soru Sor

sitede gözükmeyecek Required fields are marked *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>