+21 Nerenin Kodu – 21 Hangi Ülkenin Kodu

Yurtdışı telefon kodları –  önek telefon kodları rehberinden +21 ülke kodu sorgulaması ve +21 neresi, ülke, şehir veya eyalet hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

+21 HANGİ ÜLKE ALAN KODU
Telefonunuza gelen +21 ile başlayan yani 0021 ile başlayan numaraların devamı bulunmaktadır. Zira +21 kodlu telefon doğrudan herhangi bir ülkeyi temsil etmemekte, +21 herhangi bir ülkenin uluslararası telefon kodu değildir.  Dolayısıyla 0021 ile başlayan telefonların, 21 ile başlayan ve devamı olan diğer herhangi bir ülkeden yapılmış olan çağrı olduğu bilinmelidir.

HERHANGİ BİR TELEFON NUMARASI KİME AİT OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Yirmibir ile başlayabilecek ülkelerden bazıları: Cezayir, Fas, Libya, Tunus…

*** 21′li numaralar aradı hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

5

5 thoughts on “+21 Nerenin Kodu – 21 Hangi Ülkenin Kodu

  1. Kardeş beni bu numara aradı acmadi.m aradım konuşuyor ama anlamıyor numara bu+216742007911 bu numaraya bir bakar mısınız dava etcem yoksa

Yorum Yaz veya Soru Sor

sitede gözükmeyecek Required fields are marked *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>